5

1 BAŘINA

0

Komentář:

První domácí mistrovské utkání jarní části jsme začali velmi dobře a již v 1.min. lovili hosté míč ze sítě po střele Malhockého 1:0. Kluci hráli uvolněně a vytvářeli si pomocí rychlých útoků velké šance. Jednu z nich měl opět Malhocký, ale sám před brankářem selhal. Vše napravil Martinek v 10. min. a zvýšil na 2:0. Ve 12. min. jsme zahrávali rohový kop a Martinek našel přímo z rohu volného Štancla a ten těžkým volejem překonal hostujícího brankáře potřetí 3:0. Ve 20. min. prostrčil kolmici Martinek Pekajovi a ten sám před brankářem nezaváhal 4:0. Hned dvě minuty poté Nejezchleba našel volného Malhockého, jenž svou druhou brankou utkání zvyšoval na 5:0. Od této chvíle jsme přestali hrát agresivně a  rychle, čehož  hosté využili a pomocí naší chyby snížili na 5:1.

Ve druhé půli jsme provedli dvě nucené střídání a hra se rázem vyrovnala. Hosté zbraně nesložili a zaslouží pochvalu za touhu a nasazení s tímto nepříznivým stavem něco udělat. My jsme jim to naší pasivitou ulehčili a tak deset minut před koncem byl stav 5:3 a my se začali strachovat o výsledek. V poslední pětiminutovce se vytáhl brankář Kalina, který vychytal nájezd z levé strany.  Stav se nezměnil a tak rozhodčí pískl konec utkání s tímto výsledkem. Naše největší příležitosti ve druhé půli měli Martínek (tvrdá střela z 20m-brankář vyráží s vypětím všech sil na roh) a Dřevěný (střela z 12m nad).

Pochvala pro naše hráče za vstřelení pěti branek během 22 minut. A také musím pochválit hosty za nezabalení utkání za stavu 5:0 a snahu o zkorigování výsledku až do poslední minuty.

Další utkání hrajeme v neděli v 12,30 hod. na Spartě Brno.