8

0

0

Komentář:

Poslední utkání sezóny 2014-2015 se odehrávalo v našem domácím prostředí na Třídě 1. máje. Velké horko sužovalo oba týmy a tak ze všeho nejdůležitější byl pitný režim. Naši borci byli zřejmě dostatečně zavodněni,jelikož do utkání doslova vlétli a soupeře přehrávali. Nejdříve se ve dvou po sobě jdoucích šancích zastřelovali. To vše až do 15. min., kdy se nejlépe zorientoval Nejezchleba a trefil přesně k levé tyči 1:0. Poté přišla chvíle Dřevěného, který z pozice levého obránce doslova vlétl do šestnáctky hostů a přízemní střelou zvýšil na 2:0. V této chvíli rozhodčí přerušil hru a jal se vykázat z lavičky trenéra hostů. Od této chvíle ztratilo utkání grády (hlavně z naší strany) a poločas se dohrával bez většího zápalu.

Ve druhé půli jsme se spíše bránili (došli síly, nebyla chuť, sebeuspokojení, sluníčko????)  a Pelhřimov se snažil o vstřelení branky. Jeho snahu však naši  hráči v poklidu eliminovali a podnikaly nebezpečné kontry. Po gólu volali hlavně šance Turka a Pekaje, ale ani jeden přesně netrefil. To se naopak povedlo těsně před koncem hostujícím hráčům, kdy útočník šel sám na Hübla a zakončil přesně 2:1.

Bohužel toto utkání a s ní i celou naši vizi o výchově hráčů přebyl svým chováním takzvaný hostující trenér (nevím jak ho nazvat, pokud chci zůstat slušný). Toto opilé individuum narušilo těžkým způsobem celé utkání a znehodnotila pojem výchovy, o což u mládežníků především jde. Jen řečnická otázka na závěr-kdo je zodpovědný za to, že mu svěřil celý tým???

Po posledním utkání chceme poděkovat za spolupráci všem hráčům se kterými jsme mohli spolupracovat, Dále vám maminkám, tatínkům a dalším rodinným příslušníkům, bez kterých by to nikdy správně nefungovalo. Teď již nás čeká s týmem jen páteční rozlučka, která proběhne na Třídě 1. máje od 16,00 hodin.