3

0

0

Komentář:

Deštivé počasí a nasáklý trávník na nás čekal v Kostelci u Zlína, kde jsme měli odehrát další utkání žákovské ligy proti Zlínu. Ze začátku utkání si obě mužstva zvykala na těžký terén a  do šance se nedostal nikdo z hráčů. Až v 15. minutě přišel roh MSK, po něm přistrčil míč Nejezchleba David na Slaného Šimona a ten se trefil přesně 0:1. Hned v zápětí se dostal do šance Martinek Patrik, kdy šel sám na brankáře domácích, ale trefil jen brankáře. Vzápětí se dostal do vyložené šance Slaný Šimon, ale netrefil prázdnou bránu. A tak přišlo ono známé nedáš dostaneš a Zlín nám během deseti minut vstřelil tři branky a do kabin se šlo za stavu 3:1 pro domácí.

Ve druhé půli již dominovali domácí, kteří zatížili konto MSK dalšími třemi góly. Největší šanci ke snížení měl Slaný Šimon, ale v koncovce selhal.

Nyní nás čeká náročný týden, ve středu 18. 9. jedeme na Spartu Brno a hned v pátek hostíme Jihlavu.