5

1

0

Komentář:

Tak výborně rozehraný zápas jsme již dlouho nezažili a jen škoda, že jsme nedokázali tento šok pro domácí tým využít. Hned ve 2. min. zahrával Martinek P. přímý kop a Herman ho prodloužil přímo do sítě 1:0. V 7. Min. si roh postavil Martinek P. a našel hlavu Nejezchleby, který míč usměrnil hlavou k tyči 2:0. Poté ještě střílel ve 14. Min. těsně vedle Nejezchleba, ale tím naše aktivita skončila. Zcela zbytečně jsme se zatáhli a čekali, co soupeř udělá. Vyškov byl v poli technicky lepší a několik šancí zlikvidoval Kalina s pomocí obránců.

Ve druhé půli Vyškov tlak zvyšoval a bylo jen otázkou času, kdy kapitulujeme. To se stalo ve 42. min, kdy útočník Vyškova obešel z levé strany dva naše obránce, Bařina prohrál souboj s hráčem Vyškova a ten nahrál míč zcela volnému hráči na malém vápně 1:2. V 58. Minutě pro nás přišla hodně smutná šestiminutovka, kdy Vyškov vstřelil 3 branky a otočil skóre ve svůj prospěch. Nejdříve nakopnutý míč propadl bez zájmu naší obrany na zem a hráč Vyškova pohodlně srovnal skóre na 2:2. Pak přišla sporná situace, po přímém kopu (zbytečný faul Martinka) hlavičkoval útočník Vyškova (dle videa z ofsaidové pozice) a zvýšil na 3:2. To naše hráče srazilo a tým zcela rezignoval. A pověstný hřebík do rakve nám zarazil Vyškov v 64. Min.po úniku z pravé strany, centru pod sebe a střele zblízka 4:2.

Vyškov byl soupeř velmi kvalitní a má ve svém středu hráče opravdu dobrých kvalit. Po zásluze zvítězil a získal tři body. Musím mu sportovně pogratulovat.

Nám teď zbývá pět zápasů se soupeři z dolní části tabulky, tak snad zabereme a ukážeme jim, že fotbal ještě pořád umíme. V pátek 11. 10. nás čeka ve 13,30 na Lokomotivě Havlíčkův Brod, takže hlavy nahoru a jedem borci.