12

0

0

Komentář:

Bez agresivity a odvahy podstoupit tvrdé souboje jsme nastoupili do zápasu se Spartou Brno. To se nám vymstilo a již v 7. min. jsme prohrávali 1:0. Ve 22. min. zahrál Nejezchleba David ruku v pokutovém území a domácí zvýšili na 2:0. Jen pro zajímavost, počet faulů za první půli byl 8:1 v náš neprospěch.

Ve druhé půli domácí zvýšili již ve 37. min. na 3:0. Šanci na snížení měl Nejezchleba David, ale jeho střela skončila na břevně brány domácích. Přesně mířil v 46. min. Lepka Erik, jemuž Gabčo David předložil míč doslova na podnose 3:1. Domácí však odpověděli téměř okamžitě a prostřelením brankáře Hübla zvýšili na 4:1. Dobrou příležitost ke snížení měl opět Gabčo, ale jeho střelu ze šibenice vytáhl konečky prstů domácí brankář. Závěr utkání jsme dohrávali jen na tři obránce se snahou dát gól, ale soupeř nekompromisně trestal. Nejdříve minutu před koncem 5:1, a poté v posledních sekundách zápasu 6:1.

Další utkání nás čeká již v pátek, kdy hostíme Jihlavu od 14,30 hodin na Lokomotivě.