Prostějov - MSK Břeclav U15 3:0 (1:0) - MU

19. 10. 2013, 11:45, sobota, tráva-Prostějov, 15°C, jasno

Útočník přetlačil dva naše hráče a prostřelil Kalinu

59.

soupeř

2:0

Soupeř vystihl naši rozehrávku, Kalina vyrazil do Hermana a ten si dal vlastní gól

Komentář:

Do Prostějova jsme odjížděli s úmyslem navázat na předchozí bodový zisk, ale realita byla zcela jiná. Rozsáhlá marodka a zranění nepustili do utkání celkem devět našich hráčů a tak jsme poskládali 11 hráčů naší patnáctky a tři náhrádníci museli vypomoct z mladší čtrnáctky. Soupeř se do nás pustil hned od začátku a i díky svým dvěma fyzicky vyspělím útočníkům nám zle zatápěl. Naštěstí se již na hřiště vrátil po dlouhé nemoci Pekaj René a byl to právě on, kdo sváděl tvrdé a většinou vítězné souboje s útočníky Prostějova. Špatná chvíle pro náš tým nastala ve 21. min., kdy Herman Šimon udělal školáckou chybu, soupeř rychle rozehrál aut a důrazný útočník Prostějova silově přetlačil dva naše hráče a střelou z 11 metrů skóroval 1:0.

Do druhé půle jsme nastoupili jako polití živou vodou a soupeře jsme zatlačili na jeho půlku. V té chvíli bylo jen otázkou času. kdy vyrovnáme. Největší šancí byla akce, na jejímž konci stál Husovský a střílel do odkryté brány Prostějova. Všichni už viděli míč v síti, ale neštastník Nejezchleba vyrazil míč nechtěně ze soupeřovi branky a zachránil je tak od gólu. Domácí hru postupně vyrovnávali, a když vystihli přihrávku našich obránců, nebyl pro ně problém zvýšit na 2:0. Minutu po druhém gólu zahrával Prostějov roh a špatná koncentrace našich hráčů dovolila soupeři vsítit třetí branku.

Přísnější měřítko snese jen 20 minut druhé půle, kdy jsme diktovali tempo zápasu.  Ale to je velmi málo na to , abychom dokázali dovést zápas do vítězného konce. Pozitivum je, že se opět vrátil na trávník Pekaj René, jehož dlouhou dobu trápila nemoc. Tento týden se musíme dát zdravotně do kupy, jelikož v sobotu nás čeká další utkání, a to tradiční derby se sousedním Hodonínem. Zápas začne v 10 hodin na Lokomotivě.