14

1

0

Komentář:

Úvod utkání v Přerově nebyl vůbec špatný a vypadalo to, že by se dal nějaký bod uhrát. Kluci se tlačili před branku a vytvořili si tři šance. Největší měl Slaný, jenž ve 13. min. dostal nahrávku z pravé strany, ale zblízka netrefil. Od 15. minuty jsme se začaly z hřiště vytrácet a soupeř převzal iniciativu. Nejdříve v 17. min. podnikl protiútok po pravé straně, kdy si útočník domácích navedl míč na střed a poté skvělou kolmicí vyzval svého spoluhráče. Ten se nemýlil a bylo to 1:0. Poté ve 20 min. dostali domácí výhodu přímého kopu z 20m a nachytali Kalinu v nedbalkách 2:0. Ten stejný okamžik přišel ve 28. min. z trochu větší vzdálenosti, míč směřoval na přední tyč a pohotový hráč domácích ho kolenem prodloužil za záda Kaliny 3:0. V posledních minutách první půle se dostal do dobré příležitosti Slaný, svedl souboj s domácím brankářem a zůstal po něm na zemi-penalta se však nepískala.

Ve druhé půli měli prvních deset minut hosté navrch. To však trvalo jen do té doby, než si míč k přímému kopu postavil Martinek a trefil přesně 3:1. V té chvíli se domácí začaly strachovat o výsledek a Břeclav byla na koni. Přitlačila svého soupeře na jeho půlku a bylo jen otázkou času, kdy sníží. Největší příležitost měl aktivně hrající Slaný, ale opět zblízka netrefil. Domácí tento nápor přežili a v závěru přidali poslední branku zápasu. To zahráli roh nakrátko, obešli podél lajny Pekaje a centr si hlavičkou srazil do brány Herman 4:1.

V tomto utkání jsme měli určitě na víc a je jen škoda, že jsme nedokázali zopakovat nasazení a touhu po vítězství jako v předchozím utkání s Hodonínem. Nápravu můžeme sjednat tuto sobotu, kdy hostíme v posledním utkání podzimní části Líšeň.