9

1

0

Komentář:

V tomto utkání si naši chlapci vzali příklad  (-:  z hráčů našeho prvního mužstva a během šesti minut prohrávali 2:0. Nejdříve zbytečný faul před naší šestnáctkou, který hosté využili stoprocentně 0:1. Minutu nato hosté opět uhodili a střelou podél gólmana zvýšili na 0:2.  Zápas připomínal spíše boj než fotbalovou krásu. Hosté byli velmi fyzicky zdatní a hráli poměrně jednoduchou hru na dlouhé míče za naši obranu, kde operovali velmi silní útočníci. My jsme se hře přizpůsobili a tak bylo vidět hodně nepřesností a spoustu míčů ve vzduchu. Náš prapor pozvedl Martinek, jenž se výborně zorientoval v šestnáctce a trefil přesně po nahrávce Pekaje 1:2. Naši velkou šanci nedal Slaný, jenž trefil místo brány obránce hostů.

Ve druhé půli se výkon podobal té první. Naše snaha vstřelit gól končila většinou před šestnáctkou a hosté na tom byli podobně. Největší příležitost ke vstřelení branky měl Mikšík, kdy postupoval sám z pravé strany, ale trefil jen boční síť branky. Naše hra byla otevřená a tak hosté neustále hrozili protiútoky. Když se blížil konec zápasu, hosté jeden takový protiútok završili brankou a odvážejí si do Prostějova tři body.

Nás musí mrzet hlavně úvod utkání, kdy si necháme dát lehce branky a potom pod tíhou gólového manka musíme myslet na dotahování náskoku soupeře, což nám na psychice nepřidá.