6

0

0

Komentář:

První mistrovské utkání jarní sezóny jsme odehráli v Kroměříži.  Hra byla vyrovnaná a soupeři se vzájemně oťukávali. To vše do 17. min. , kdy domácí vystihli naši rozehrávku a Pekaj v naší 16-ce udělal obraný skluz a při něm fauloval-penalta 1:0. Poté vyzkoušel pozornost domácího brankáře Nejezchleba a Martinek. Ve 23. min. zahrávali domácí roh, ten jsme odvrátili na velké vápno a odtud z voleje domácí hráč trefil přesně 2:0.

Ve druhé půli jsme chtěli vstřelit kontaktní gól, ale vždy chybělo několik centimetrů k vytouženému cíli (Husovský, Slaný). Naopak domácí vstřelili třetí branku pět minut před koncem, po odrazu míče od tyče a následné dorážce 3:0.

Zápas to nebyl špatný, jak lze předpokládat podle výsledeku. Skóre utkání je jedna věc,  jakým ho mužstvo dosáhne je druhá a zcela odlišná věc. Soupeř hrál dobře a zaslouží pochvalu, avšak naši borci nezahráli také vůbec špatně a pokud budou dál pokračovat v tomto stylu, výsledek se dostaví.