9

0

0

Komentář:

Zápas, na který se vždy těšíme a jsme nažhavení (tak jak to má v derby být) se nám zvrtl do podoby hororu už v přípravě na utkání. Nebudu to podrobněji rozvádět, ale vše se nakonec zvládlo a remíza odpovídá postavení v tabulce. Do zápasu jsme nastupovali s brankářem půjčeného z U14, ale ten mohl odchytat jen poločas a proto do druhé půle musel nastoupit do branky hráč  Radim Helešic, za což mu patří velký obdiv. Naštěstí toho domácí nevyužili a Radim si v brance počínal výborně. Ale pojďme k samotnému utkání. Domácí do zápasu doslova vletěli a patnáct minut nás přitlačili na naši půlku. Poté se hra vyrovnávala a my jsme se dostali do dvou vyložených šancí, ale to zakončení.

Druhou půli začali domácí šťastněji a ujali se v 38. min. vedení po střele z 12 metrů. Naši borci odpověděli v 38. min. Bařinou a srovnali na 1:1. V této chvíli bylo utkání hodně vyhecované se spoustou faulů na obou stranách. Do konce již branka nepadla a tak derby končilo poprávu remízou.

Trenéři Horčička, Vaněček

Z webu soupeře:

Sousedské derby, jak regionálně tak tabulkově, jsme začali náporem.Víc než několik rohů jsme nevytěžili a soupeř hrozil rychlými brejky a jen díky brankáři Grufíkovi byl poločasový stav 0:0.Hned po přestávce se nám již podařilo vstřelit branku po pěkné akci Mráze, Rylky a zakončujícího Konečného 1:0. Od té chvíle se na hřišti přiostřilo, soupeř přitvrdil.V 57min.po centru Kratochvíla hlavičkoval Kučera a těsně minul branku. Důrazná hra soupeře nám dělala problémy a my začali zbytečně oplacet a po několika standartních situací jsme obdrželi vyrovnávající branku.Ihned po obdržené brance jsme se mohli dostat do vedení,ale malý důraz v malém vápně pokryl brankář.Soupeř hrozil brejky a opět nás podržel výborně chytající Grufík.Kluci chtěli derby vyhrát, ale jenom snaha a chuť nestačí. Musí přidat v důrazu a agresivitě v osobních soubojích a ne v oplácení po faulech soupeře i když to rozhodčí nezapíská.Oslabuje nás to a  vyvádí z koncentrace ,kdy pak dostáváme zbytečné branky.