7

0

0

Komentář:

Utkání v Havlíčkově Brodu jsme jednoznačně nezvládli, z hlediska nasazení a maximální aktivity všech hráčů. V první půli jsme nebyli schopni dát tři nahrávky po sobě a domácí na tom byli podobně. Utkání otevřeli domácí utěšenou střelou z 20 m, která propadla našemu brankáři do sítě. Odpověď mohl dát Martinek, kdy střílel podél domácího brankáře těsně vedle. Pokud jsme se do nějakých příležitostí dostali, zastavil nás praporek rozhodčího.

Ve druhé půli jsme změnili rozestavení, ale naší hře pořád chyběl náboj a touha po vítězství. Nejblíže k vyrovnání měl Pekaj, kdy šel sám zleva na brankáře, ale netrefil. Naše snaha o vyrovnání skončila v 68. min., kdy Štancl ztratil Jako poslední míč, domácí útočník šel sám na Kalinu a trefil přesně 2:0.

Že prohrajeme, nás trenéry mrzí. Ale pokud je ve hře vidět snaha a nasazení, prohra tolik nemrzí a člověk ji přijme snáze. Ale pokud musíte na hráče neustále křičet a pobízet je, aby utíkali, nebo bojovali o míč, to nám hlava nebere. A to v tomto utkání bylo hodně často.