2

0

0

Komentář:

Utkání na Slovácku bylo pro nás hlavně o pohybu bez míče a se spoustou osobních soubojů. Individuální technické dovednosti a herní myšlení, to byl hlavní rozdíl mezi námi a hráči domácích. Hned v úvodu se dostal do velké šance Nejezchleba, ale z očí v oči domácímu brankáři neproměnil.  V naší brance si dobře počínal Hübl a s dobře organizovanou obranou držel čisté konto do 23. minuty. Pak přišla nešťastná chvíle pro Hermana, jenž fauloval a nařízený pokutový kop domácí s přehledem proměnili 2:0. Hned poté odpověděl Gabčo, jenž se prosadil přes dva obránce a prostřelil brankáře 2:1. Naši borci se  již viděli v kabině a po stejné situaci jako při prvním gólu domácí zvýšili na 3:1.

Ve druhé půli nám soupeř vstřelil ještě dvě branky, čtvrtou opět po střele z dálky a poslední pátou po našem špatně zahraném odkopu brankářem Hüblem.  Za bojovnost a nasazení lze pochválit celý tým, bohužel v technických dovednostech zaostáváme. Kvalita hráčů Slovácka začíná u krajního obránce a pokračuje až k poslednímu útočníku. A to u nás říct nejde….. Další program našeho týmu je sobotní zápas s Velkým Meziříčí na Lokomotivě a příští sobotu jedeme do Zlína.